Cafe RUJ

Giriş Saati:06.05.2011 17:49

Güncelleme:09.05.2011 16:23

Kişiye özel mimari tasarımlarıyla dikkat çeken Atölye 8 tasarım meraklılarının yeni adresi…

Uzun Yıllar bir basın yayın kuruluşunda çalışan Eylem Bayrakdarlar, yaptığı işin hayallerine uygun olmadığını düşünüp içindeki tasarım merakını ortaya çıkarmaya karar verdi. İç Mimar olan eşi Polat Bayrakdarlar’ da eşinin heyecanına ortak olunca ortaya Kişiye özel mimari tasarımlar yapan Atölye 8 çıktı.

Caddebostan’daki Showroomlarında uzak doğunun seçkin atölyelerinde el işçiliğiyle imal edilmiş yardımcı mobilya ve dekoratif ürünleri, tasarım meraklılarının beğenisine sunan Atölye 8, günü yakalayan, modern bir mimari çizgiye sahip.

Konut, sosyal mekan, ofis, mağaza, fuar stantları, mekanlar için mimari proje tasarımlarının yanı sıra ahşap ve metal ince yapı elemanları üretim ve uygulama gibi hizmetler de veren Atölye 8’in keyifli showroomu yeni bir yaşam alanı yaratmak isteyenler için ideal…

Atölye 8

atolye8.com.tr

Tanzimat Sokak 8/ B Caddebostan – Kadıköy / İstanbul

Tel: 0 216 467 79 68

 

logo

Atölye 8; mekanları baştan yaratacak

Giriş Saati: 29.04.2011 18:01

Güncelleme : 29.04.2011 18:03

Atölye 8; konut, sosyal mekan, ofis, mağaza, fuar standları gibi mekanlar için mimari proje tasarımı, ahşap ve metal ince yapı elemanları üretim ve uygulama hizmetleri veriyor.

Alanında uzman ekiplerle çalışmayı kendisine ilke edinen Atölye 8, kurguladığı mekanlara günün mimari çizgilerini ve konsept anlayışını taşımayı amaçlıyor.

Bunun yanı sıra, Uzak Doğu’nun seçkin atölyelerinde, el işçiliğiyle imal edilmiş yardımcı mobilya ve dekoratif ürünler de beğeniye sunuluyor.

Tanzimat Sokak 8/ B Caddebostan – Kadıköy’ü adres defterine not etmekte fayda var!
Çevrimiçi adres ise; www.atolye8.com.tr